Вітання від команди GIOS!
В цьому пості ми розкажемо, про що мріємо та як перетворюємо мрії на реальність.
Привіт, давайте знайомитися! Ми – команда GIOS. Ми мріємо зробити шкільну освіту ефективною, актуальною, цікавою. Такою, якою вона має бути у 21 столітті!

Ідея створити інтерактивну онлайн-платформу народилася, як і всі хороші ідеї, від власної потреби. Наталія Лимонова, засновниця GIOS та спізасновниця «Креативної Міжнародної Дитячої Школи», має двох синів. Дарина Васильєва, наш зірковий методист і авторка підручників Нової Української школи, теж мама. До того ж, молодий педагог-новатор, що бачить освітню систему зсередини.

Кожен з нас навчався в школі. Кожен знає, що саме варто змінити, щоб шкільна освіта дарувала дітлахам ті знання й навички, які насправді потрібні в сучасному світі.
Світ швидкозмінний, інформації забагато, часу замало. Так звана кліповість мислення притаманна і батькам, і дітям. Це суттєво впливає на процес навчання.
Дарина Васильєва
Вчитель-методист, автор підручників Нової Української школи, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України
Сучасним учням важко зосередитись, важко працювати з текстом, вони мислять образами. Як утримати їх увагу більше 8 секунд? Звісно, змінювати спосіб подачі інформації!

Велику навчальну тему краще розбити на короткі уроки. Найкраща форма – відео. Жваві, цікаві відео-уроки допомагають учневі освоїти матеріал малими кроками, «з'їсти слона по шматочку».

Ми в GIOS завзято використовуємо цю методику. Ось, наприклад, всього хвилина і ви вже знаєте основні відомості про трикутник!
Гейміфікація, командна і проектна робота, розвиток критичного мислення, сучасні технології, зручна форма, зручне місце, індивідуальний темп – це те, що потрібно дітям вже зараз.
Наталія Лимонова
Засновниця GIOS
Ми не продаємо онлайн-курси. Ми пропонуємо новаторський підхід в навчанні. Хочемо навчити дітей вчитися, мислити критично, творчо і вільно, легко працювати в команді і застосовувати знання в житті!

Хочемо, щоб кожен українець мав доступ до гідної освіти. Щоб у найвіддаленішому селищі навчання було сучасним і ефективним!